هواپیمائی گردشگری بنفشه خوی, خرید اینترنتی بلیط هواپیما،بلیط چارتر و بلیط قطار رجا، رزرو بلیط هواپیما بنفشه و خرید بلیط هواپیما خارجی و داخلی از معتبرترین ایرلاین‌های ایران و جهان

 

بیمه مسافرتی چیست؟

بیمه نامه عبارت است از پوشش صدمات بدنی و بیماری بیمه شده که پس از شروع سفر به خارج  بروز نموده و یا عارضه ناگهانی و غیر قابل پیشبینی که ابتلا به آن یا آغاز آن پس از شروع سفر به خارج بوده و موجب درخواست امداد از طرف بیمه شده یا نمایندگان وی شود .

 

مهمترين مزاياي بيمه نامه مسافرتي  عبارتند از:

     - پرداخت هزینه های پزشکی و بستری در بیمارستان در خارج از کشور
     - جابجایی یا بازگرداندن بیمه شده به کشور در طول مدت سفردر صورت بروز بیماری یا وقوع حادثه
     - پرداخت هزينه هاي فوريت هاي دندان پزشكي
     - بازگشت اعضای بلافصل خانواده همراه بیمه شده به کشور
     - بازگرداندن جسد متوفی
     - مساعدت حقوقی
     - سرقت و یا مفقود شدن گذرنامه، گواهینامه رانندگی و شناسنامه در خارج از کشور
     - بازگردادن کودکانی که بی سرپرست مانده اند
     - ارسال پیام ها و اطلاعات مراجع درمانی در مواقع اضطراری
     - بازگشت اضطراری به کشور به دلیل فوت یکی از اعضای نزدیک خانواده
     - خدمات مربوط به تاخیر در ورود چمدان ها
     - خدمات مربوط به تأخیر در پرواز هواپیما

 

پوشش بیمه مسافتی شامل چه محلهایی است ؟

سراسر جهان به جز ایران و کشورهای درگیر جنگ داخلی یا خارجی

کشورهای حوزه شنگن

کشورهای خاورمیانه و ترکیه

کشورهای حوزه خلیج فارس

مفقود شدن چمدان های تحویل شده:

چنانچه بار همراه وتحویل شده بیمه شده ظرف مدت 24 ساعت از ورود او به مقصد به وی تحویل نشود ( به استثناء کشور محل اقامت "ایران" ) شرکت کمک رسان به ذینفع تا مبلغ 800 یورو ( براساس هر کیلو  20 یورو و حداکثر تا 40 کیلو گرم 9 به منظور تامین هزینه های متحمل شده ظرف مدت 48 ساعت برای خرید ضروری البسه و لوازم بهداشتی و آرایشی اساسی پرداخت می نماید. برای دریافت خسارت ذینفع بایستی اظهارنامه یا گواهی کتبی از شرکت هواپیمایی مربوط مبنی بر تایید خسارت و وزن بار همراه به کیلو گرم و نیز اصل صورتحسابهای خرید را به شرکت کمک رسان ارائه نماید.

 

 

موارد زیر به عنوان اصول کلی از پوشش ها و مزایای این بیمه نامه مستثنی هستند:

1) مواردیکه به طور مستقیم و یا غیر مستقیم درنتیجه سوء نیت بیمه شده، مشارکت وی در اقدامات جنائی و یا ناشی از اعمال متقلبانه و یا بی توجهی و بی احتیاطی وی حاصل شده باشد. عواقب اقدامات بیمه شده در حال اختلال مشاعر و یا معالجات روانی نیز مشمول این پوشش نمی باشند. 2) عوامل و بلایای طبیعی 3) وقایع ناشی از تروریسم، نافرمانی یا آشوب های گروهی 4) وقایع و یااقدامات نیرو های مسلح یا امنیتی در زمان صلح 5) جنگ، با اعلام قبلی و یا بدون اعلام قبلی و هر گونه درگیری یا مداخله بین المللی با استفاده از زور و خشونت 6) موراد ناشی از آثار مستقیم و غیر مستقیم رادیو اکتیویته 7) موارد ناشی از حضور بیمه شده در شرط بندی، درگیری و نزاع  به استثنای دفاع مشروع و یا ضروری 8) بیماری و یا صدمات جسمانی که پیش از خسارت وجود داشته است.

تأخیر در حرکت:

در صورتیکه وسیله نقلیه عمومی مورد استفاده بیمه -گذار حداقل 0 ساعت تأخیر داشته باشد، شرکت کمک رسان به شرط ارائه نسخه اصلی صورتحساب های مربوطه، هزینه های اضافی تقبل شده به دلیل این تأخیر )از قبیل هزینه های حمل و نقل، اقامت در هتل و همچنین غذا تا سقف های مندرج در موارد زیر را به وی جبران خواهد نمود:

  1.  در صورتیکه تأخیر بیش از 6 ساعت باشد، تا سقف 45 یورو.
  2. در صورتیکه تأخیر بیش از 12 ساعت باشد، تا سقف 90 یورو.
  3.  در صورتیکه تأخیر بیش از 18 ساعت باشد، تا سقف 135 یورو.
  4.  در صورتیکه تأخیر بیش از 24 ساعت باشد، تا سقف 180 یورو.

حداکثر سقف تعهد بابت کلیه مواد فوق 180 یورو می باشد. هرگونه تأخیر ناشی از اعتصاب کارکنان شرکت های هواپیمائی، فرودگاه های مبدأ و مقصد و یا کشور های خدماتی طرف قرارداد با آنها و همچنین تأخیر های مربوط به پرواز های چارتر و غیرعادی از تعهد این بند مستثنی می باشد.

 مزایای بیمه مسافرتی

در شرف یک سفر جدید هستید اما خیلی مطمئن نیستید که باید بیمه مسافرتی خریداری کنید یا نه؟ شاید به نظرتان خیلی ضروری نیاید و یا فکر کنید یک هزینه ی اضافی بیهوده است اما خیلی خوب است که همیشه خودتان را از «اگر اتفاق افتاد» ها رها کنید. بیمه ی مسافرتی باعث آرامش ذهنی تان می شود و خیال شما را از همه چیز راحت می کند. خرید بیمه ی مسافرتی به معنای تفاوت بین سفری است که از آن نهایت لذت را می برید و هیچ وقت آن را فراموش نمی کنید و تعطیلاتی که تا ابد در ذهنتان می ماند با یک سفر پر از استرس و ذهن درگیر است.

به طور کلی مقرون به صرفه است

وقتی که در حال حاضر برای بلیط هواپیما، هتل، هزینه های روزانه و … پول کنار گذاشته اید ممکن است خرید بیمه ی مسافرتی یک ضرورت به نظرتان نیاید و فقط یک هرینه ی اضافی باشد اما اگر چه ممکن است کمی هزینه بردار باشد فوایدی دارد که کاملا بر هزینه اش می ارزد. به جای اینکه در سفر مدام نگران حوادثی باشید که اتفاق افتادن یا نیفتادنشان دست شما نیست مثل کنسل شدن پرواز یا خدمات پزشکی، پرداخت یک هزینه ی کمی تواوند خیالتان را از هر حیث راحت کند.

نمی توانید پیش بینی کنید چه اتفاقی می افتد

حتی اگر بهترین و دقیق ترین برنامه را هم چیده باشید، تضمینی برای اینکه برنامه تان به همان منوال پیش برود، وجود ندارد. بیماری، تاخیر پرواز، کنسل شدن پرواز و حتی نا آرامی های سیاسی در مقصدی که پیش رو دارید، می تواند باعث بی پول شدن شما بشود. اگر خودتان دلیل خوبی برای کنسل کردن سفرتان داشته باشید و یا عوامل مهم بیرونی شما را از سفر کردن باز نگه دارند، بیمه مسافرتی به شما کمک می کند تا هزینه هاتیان را جبران کنید.

 وقتی وسیله ای گم یا دزدیده شود

حتی اگر تمام حواستان را جمع کنید که وسایل با ارزش، چمدان و متعلقاتتان را امن نگه دارید، حوادث ناخواسته می تواند باعث گم شدن یا دزدیده شدن وسایلتان شود. بعضی وقت ها، چمدان ممکن است در فرودگاه گم شود و در نتیجه مجبور باشید تا چندین روزتان را بدون لباس و وسایل دیگر بگذرانید و در بدترین حالت ممکن است کل سفرتان طول بکشد. اگر این اتفاق بیفتد، بیمه ی مسافرتی می تواند جبران خسارت کند.

ارزش آرامش ذهن

یکی از بزرگترین مزیت های بیمه ی مسافرتی، آرامشی است که به شما در حین سفر می دهد. به جای اینکه برای هر پیشامدی استرس بگیرید، می توانید راحت به لذت بردن از سفرتان بپردازید و مطمئن باشید که در مواقع ضروری چیزی هست که شما را کاور کند.

هم خدمات پزشکی دارید، هم در صورت گم یا دزدیده شدن وسایلتان خیالتان آسوده است و هم اگر به دلیلی در برنامه ی سفر تغییراتی مثل تاخیر، کنسلی، پشیمانی از سفر و… پیش بیاید، پولتان هدر نرفته است. در آخر اینکه می توانید رنج وسیعی از تجربه های لذت بخش و بدون نگرانی را داشته باشید.

 

 

 

BanafshehTravel@

با خیال آسوده برای سفر برنامه ریزی کنید. با عضویت در کانال های ارتباطی ما در شبکه های اجتماعی از تورها و بلیط های لحظه آخری با خبر شوید. بهترین و با کیفیت ترین خدمات گردشگری را از ما بخواهید.