هواپیمائی گردشگری بنفشه خوی, خرید اینترنتی بلیط هواپیما،بلیط چارتر و بلیط قطار رجا، رزرو بلیط هواپیما بنفشه و خرید بلیط هواپیما خارجی و داخلی از معتبرترین ایرلاین‌های ایران و جهان

شرایط و ضوابط عمومی

۱- وب‌سایت شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی بنفشه  طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین جرایم اینترنتی  فعالیت می‌کند.

۲- محتوای تولید شده که برروی این وب‌سایت قرار می‌گیرد، متعلق به وب‌سایت بنفشه است .

۳- هر گونه سوءاستفاده از اطلاعات، متن‌ها، عکس‌ها، نقشه‌ها، طرح‌ها، لوگو و... از این وب‌سایت پیگرد قانونی دارد و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه‌ی سوء استفاده از مطالب این وب‌سایت را ندارد. ذکر مطالب این وب‌سایت در اینترنت، تنها با ذکر نام و نشانی اینترنتی وب‌سایت  و لینک به مطلب ذکر شده مجاز است و در رسانه‌های کاغذی، با کسب اجازه‌ی کتبی از مسئولان وب‌سایت.

4-  بنفشه به اطلاعات خصوصی اشخاص که از خدمات وبسایت استفاده می کنند احترام گذاشته واز آن محافظت می کند.اطلاعات موجود کاربران در وب‌سایت کاملاً محرمانه می‌باشد.

5- کاربران متعهد می‌شوند که اطلاعات خود را هنگام ثبت‌نام  صورت صحیح در وب‌سایت وارد کنند. در صورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، مسئولیت عواقب بعدی این عمل بر عهده‌ی کاربران خواهد بود.

 

 

BanafshehTravel@

با خیال آسوده برای سفر برنامه ریزی کنید. با عضویت در کانال های ارتباطی ما در شبکه های اجتماعی از تورها و بلیط های لحظه آخری با خبر شوید. بهترین و با کیفیت ترین خدمات گردشگری را از ما بخواهید.