هواپیمائی گردشگری بنفشه خوی, خرید اینترنتی بلیط هواپیما،بلیط چارتر و بلیط قطار رجا، رزرو بلیط هواپیما بنفشه و خرید بلیط هواپیما خارجی و داخلی از معتبرترین ایرلاین‌های ایران و جهان

مقررات تورهای خارجی

1-در خصوص پروازهای هوایی به خارج از کشور حضور مسافر حداقل 3 ساعت قبل از پرواز الزامی می باشد .

2-به همراه داشتن پاسپورت  در فرودگاه الزامی بوده و از حمل وسایل و اشیاء ممنوعه در فرودگاه هنگام سوار شدن خودداری فرمائید.

3-ساعت تحویل اتاقها به هتل در هنگام ورود ساعت 2 بعد از ظهر و تخلیه ساعت 12 ظهر بوده که مسافر موظف به رعایت آن می باشد .

4-بیمه مسافرتی اعم از آکسا و غیره در مورد مسافرین معمولی اختیاری است و در مورد مسافرین بالای 60 سال اجباری و هزینه آن به عهده مسافر می باشد .

5-چنانچه صدور ویزا و تحویل گذرنامه توسط برخی سفارتخانه ها در ساعات آخر قبل از شروع سفر صورت بگیرد ، مسافر بایستی مقدمات سفر خود را از قبل فراهم کرده و در این خصوص هیچ تعهدی شامل آژانس نمی باشد .

6-تامین هزینه ارزی تور به طرق قانونی بر عهده مسافر می باشد.

7-ارائه ضامن معتبر بر حسب نیاز در تور هایی که احتیاج به معرفی ضامن و یا ارائه ضمانتنامه معتبر دارد ،از سوی مسافر الزامی بوده و در صورت درخواست سفارتخانه جهت انجام مصاحبه با مسافر و یا انگشت نگاری به منظور صدور روادید ، مسافر باید با هماهنگی کارگزار در کنسولگری سفارتخانه زیربط حضور یافته و در مصاحبه شرکت نماید و در صورت عدم حضور مسافر در وقت تعیین شده و یا عدم ارائه مدارک کافی درخواستی از سوی سفارتخانه که منجر به عدم دریافت روادید می گردد ،جرایم مربوطه اخذ خواهد شد.

مقررات تورهای داخلی

1- همراه داشتن اصل شناسنامه عکس دار و اصل کارت ملی و یا صیغه نامه محضری رسمی با مهر برجسته جامع الشرایط محرمیت جهت ارائه به پذیرش هتل 100درصد الزامیست.

2- مبنای نرخ فروش تابع لحظه خرید تور توسط مسافر می باشد.

3- ساعت تحویل اتاق 14:00 و ساعت تخلیه اتاق 12:00 می باشد.

4- خریدار شهادت می نماید خود یا افراد گروه  ، همگی فاقد هرگونه بیماری که از نظر قوانین جاری دارای ممنوعیت سفر میباشد من جمله: فشارخون،بارداری،بیماریهای ریوی و گوارشی حاد،جنون،قلبی،صرع و امثالهم نمی باشد.

5- حین پذیرش یا در خلال اسکان مسافر،چنانچه برای هتل مشکلی پیش آِید که امکان پذیرش مسافر نباشد ، ترجیحاً هتلی مشابه و یا ناچاراً یک درجه بالاتر و با دریافت ما به التفاوت از مسافر جایگزین میگردد.

6- تاخیر یا تعجیل در ورود یا خروج مسافر منجر به ایجاد حق جهت دریافت غذا جهت مسافر نمی باشد و ساعات سرو غذا طبق قوانین داخلی همان بوده و ارتباطی با زمان پرواز ندارد.

7- آژانس هیچگونه اختیار و مسئولیتی در تعیین جانمایی اتاق،صندلی هواپیما و یا در قطار ندارد.

8- بیمه مسافرتی فقط به درخواست مسافر و با دریافت هزینه صادر میشود.

9- مسافر موظف به رعایت و پذیرش هرگونه تغییر در ساعت حرکت رفت  و یا برگشت چه بصورت تاخیر و چه بصورت تعجیل و به هر میزان ساعتی که توسط ایرلاین و یا شرکت قطار تعیین میشود و از سوی آژانس به وی اطلاع داده میشود می باشد.مگر در مواردی که از طرف ایرلاین یا رزرواسیون تسهیلات یا امتیازاتی در نظر گرفته شود.

10- انصراف نفرات خریدار تور ب هیچ وجه امکانپذیر نیست، مگر با معرفی نفر جایگزین در همان رده سنی و پرداخت هزینه تغییر نام از طرف مسافر. در این رابطه آژانس هیچگونه اختیار یا مسئولیتی در جایگزینی ندارد.

11- خریدار صراحتاً شهادت می نماید افراد معرفی شده در هر واحد اقامتی محرم میباشد. در صورت اثبات غیر آن،کلیه مسئولیتهای حقوقی و معنوی بعهده خریدار یا خریداران می باشد.

شرایط انصراف از سفر

نظر به اینکه برای هر تور برنامه‌ریزی‌های مختلفی انجام می‌گردد، لذا کنسل نمودن سفر از سوی مسافرین محترم به منزله برهم ریختگی تمامی این برنامه‌ریزی‌ها خواهد شد لذا آژانس مجری تور تعیین کننده میزان جریمه  کنسلی تور خواهد بود.

 

اصطلاحات بکار رفته هنگام نرخ گذاری تور

پکیج Package : به مجموعه امکانات و سرویس هائی اطلاق می گردد که در تور گردآمده و بصورت بسته مسافرتی به مسافرین ارائه می گردد. این امکانات و سرویس ها ممکن است شامل بلیط هواپیما ، اتوبوس و یا قطار ، اقامت در هتل به تعداد شب های مورد نظر ، ترانسفر از فرودگاه مقصد به هتل و بالعکس ، گشتهای محلی ، راهنما ، بیمه و. . . باشد

P.P In SGL (Per Person In Single Room) یعنی قیمت به ازای نفر بزرگسال در اتاق تک نفره.

P.P In DBL(Per Person In Double Room) یعنی قیمت به ازای هر نفر بزرگسال در اتاق دو نفره. به هر نفر یک تخت استاندارد تعلق میگیرد .

P.P In TPL (Per Person In Triple Room) یعنی قیمت به ازای هر نفر بزرگسال در اتاق سه نفره. به هر نفر یک تخت استاندارد تعلق میگیرد .

CHD 2-6 :  یعنی قیمت به ازای هر کودک 2 تا 6 سال مشروط به اقامت در اتاق والدین بدون حق استفاده از تخت مجزا (No Bed).

CHD 6-12: یعنی قیمت به ازای هر کودک 6 تا 12 سال مشروط به اقامت در اتاق والدین با حق استفاده از تخت مجزا - تخت سفری (Extra Bed). لازم به ذکر است این اطفال بنا به درخواست والدین خود می توانند بدون استفاده از تخت سفری در اتاق والدین خود اقامت نمایند مشروط براینکه مغایر با مقررات هتل نباشد.

INF Infant یعنی قیمت به ازای هر کودک زیر 2 سال (نوزاد) مشروط به اقامت در اتاق والدین و بدون حق استفاده از تخت مجزا (No Bed).معمولاً در محاسبه نرخ تور ، بابت اقامت نوزاد در هتل چیزی دریافت نمی گردد .

عوارض خروج از کشور

مبلغی است که اتباع ایرانی هنگام خروج از مرزهای کشور می بایست به حساب دولت ( بانک ملی ایران ) واریز و فیش آنرا تحویل اداره گذرنامه نمایند . معمولاً هزینه عوارض خروج در پکیج تور لحاظ نمی گردد . بنابراین مسافر و یا گردشگر می بایست هنگام خروج از کشور شخصاً نسبت به پرداخت آن اقدام نماید . هر مسافر ( حتی افراد زیر ٢ سال ) هنگام خروج از کشور باید مبلغی را بعنوان عوارض خروج از کشور پرداخت نماید.که باید قبل از سفر در یکی از شعبات بانک ملی پرداخت شود و قبض آن میبایستی همراه پاسپورت در هنگام خروج به قسمت گذرنامه ارائه گردد.

به موجب قانون بودجه سال 1397 کل کشور، عوارض خروج از کشور موضوع ماده "45" قانون مالیات بر ارزش افزوده برای هر مسافر از کلیه مرزهای کشور به شرح ذیل تعیین گردیده است.

این بخشنامه از تاریخ 20 فروردین ماه 97 قابل اجراء می باشد.

نوع مسافر مرحله اول مرحله دوم مرحه سوم نوع مرز
مسافر عادی 220/000 330/000 440/000 زمینی - هوایی -دریایی
حج تمتع و عمره 110/000 165/000 220/000 زمینی - هوایی -دریایی
زائرین عتبات عالیات --- --- --- مرز هوایی 37/500
مرز زمینی و دریایی 12/500
 

هموطنان عزیزی که قصد سفر به خارج از کشور را دارند باید مطابق با جدول بالا عوارض خروج را به حساب  ٢١١٠١٠٠٢٥٠٠٠٩  نزد بانک ملّی ایران به نام اداره کل امور مالیاتی پرداخت و فیش واریزی را به هنگام خروج از کشور به همراه سایر مدارک ( پاسپورت و بلیط و ... ) به همراه داشته باشند.

کلیه مسافرانی که با پاسپورت ایرانی مسافرت می نمایند بدون در نظر گرفتن شرط سن و یا تعدد مسافرت در سال مشمول پرداخت عوارض فوق الذکر خواهند بود .

چک لیست مسافرت (قبل از سفر بخوانید)

حتما می دانید که سفر و مسافرت کردن به وسایل خاصی نیاز دارد و البته نوع وسایلی که باید همراه خود داشته باشید با مقصدتان ارتباط مستقیمی دارند. با هــــر وسیله ای که به سفر بروید در هر صورت باید یک سری از وسایل را همراه خود داشته باشید. اگر به تازگی برنامه یک سفر را با خانواده تان چیده اید، حتمـــــا به دنبال لیست کاملی از وسایل ضروری سفر هستید. پس ابتدا مقصدتات را تعییـــن کنید و براساس آب و هوای جایی که قصد سفر به آن جا را دارید، وسایـــــل را جمع اوری کنید.  شاید برای شما هم پیش آمده باشد که با تمام دقت وسایل را جمع و جور کرده اید اما در یک چیزی فراموش بشود. داشتن یک لیست کامل و جامع شخصی، به ما کمک می‌کند که وسایل سفر مورد نیاز را جلوی چشم داشته باشیم و تا آخرین لحظات قبل از سفر هم، آن‌ها چک کنیم تا چیزی از قلم نیفتد.

این چک لیست حاصل تجربه سفرهای مسافران ایرانی است و انتشار آن به هر صورت مجاز می باشد، امیدوارم سهمی کوچک در خوشی و لذت شما داشته باشیم. دانلود چک لیست

 

BanafshehTravel@

با خیال آسوده برای سفر برنامه ریزی کنید. با عضویت در کانال های ارتباطی ما در شبکه های اجتماعی از تورها و بلیط های لحظه آخری با خبر شوید. بهترین و با کیفیت ترین خدمات گردشگری را از ما بخواهید.